Car wrapping

Car wrapping — design, który wyróżnia z tłumu

Czasami nie chcemy zmieniać auta, ale jego wygląd już trochę nam się znudził. W innych przypadkach, po znalezieniu tego jedynego samochodu okazuje się, że nie jest on dostępny w wymarzonym kolorze. Takie scenariusze nie muszą stanowić jednak problemu – z pomocą przychodzi tu bowiem car wrapping, czyli prosty sposób na zmianę wizerunku auta.

Car wrapping – co to?

Car wrapping to metoda oklejania auta folią samoprzylepną. Arkusze dobranego rodzaju folii nakłada się na odpowiednio wcześniej przygotowaną karoserię. Z pomocą specjalnych narzędzi można w ten sposób odmienić praktycznie każde auto. Oklejanie samochodu folią to prosty i całkiem budżetowy sposób na zmianę jego wizerunku.

Oprócz zastosowania czysto estetycznego, oklejanie auta folią stanowi również ochronę dla oryginalnego lakieru samochodu. W pakiecie z odświeżeniem wyglądu otrzymujemy więc ochronę przed takimi czynnikami zewnętrznymi jak błoto, kamienie, sól czy promieniowanie słoneczne.

Oklejanie samochodu folią – dla kogo?

Car wrapping to rozwiązanie dobre dla każdego, kto potrzebuje w życiu zmiany. Znudził się kolor ukochanego auta? Zwykły wygląd pojazdu nie wystarcza? Oklejanie samochodu folią rozwiąże te problemy szybko i bezboleśnie. Car wrapping pozwoli więc na zwykłą zmianę koloru, zrealizowanie bardziej nietuzinkowego pomysłu i wyróżnianie się w tłumie, czy też po prostu odświeżenie wyglądu naszego pojazdu. Oklejanie auta folią to metoda, która daje naprawdę wiele możliwości.

Oklejanie samochodu – wzory dla Ciebie

Dużą zaletą car wrappingu jest brak ograniczeń dla wyobraźni. Wybór koloru to nie wszystko – ta metoda pozwala również na stworzenie własnego projektu. Wyrażenie siebie poprzez oklejanie samochodu we wzory, to jak najbardziej realna opcja. Autorski car wrapping design pozwoli więc nadać pojazdowi niepowtarzalnego charakteru. Oklejanie samochodu folią to prawdziwe pole do popisu i możliwość spełnienia snów o wymarzonym aucie.